logo
×
js

Bernartické dechovky v Bernarticích

Sobota 10.08.2024

Srdečná pozvánka na Festival malých dechovek v Bernarticích 2024

Již po sedmnácté se Bernarticemi rozezní krásná muzika v podání dechové hudby. Další ročník přehlídky malých dechovek se bude konat v letním amfiteátru u sokolovny v sobotu 10. srpna 2024, začátek ve 14:00 hodin. K poslechu i tanci zahrají čtyři úžasné kapely.

fotky

Sobota 12.08.2023

Festival malých dechovek v Bernarticích 2023

Ohlédnutí za 16. festivalem malých dechových hudeb „BERNARTICE 2023“ Městys Bernartice a Heligónkářská liga opět po roce uspořádali v letním amfiteátru u sokolovny 16. festival malých dechovek, který se konal tradičně druhou srpnovou sobotu 12.8.2023. Za krásného počasí ve stínu vzrostlých lip zahrály všem příznivcům a milovníkům hezké české písničky čtyři skvělé kapely: Hořovická osma z Hořovic, Netolička z Netolic u Českých Budějovic, Toulavá kapela z Rožmitálu pod Třemšínem a Myslivecká kapela Atlas z Horšic. Celý průběh hudebního setkání moderovala úžasná Jana Filinová. Hudebně-zábavné pořady Heligónkářské ligy jsou svým programem pestré a zajímavé. Mimo jiné proběhla oblíbená divácká soutěž o nejpozoruhodnější účinkující kapelu s názvem „Cena sympatie“. Hlasování diváků bylo velmi vyrovnané a zmíněnou cenu sympatie získala Myslivecká kapela Atlas Mirka Čepického před temperamentní Toulavou kapelou Josefa Janouška. Všechny divácké vstupenky byly slosované o pěkné hudební nosiče a kalendáře. Celé odpoledne bylo v Bernarticích nádherné bez jediné chyby. Krásné letní počasí a nádherná lidová muzika vytvořili úžasnou atmosféru. Určitě nikdo z diváků nelitoval výletu do Bernartic na již tradiční a přátelský festival dechové hudby. Vážení přátelé, již nyní Vás srdečně zveme na 17. ročník bernartického festivalu malých dechovek, který se uskuteční v sobotu 10.8.2024. Opět uděláme maximum pro to, aby se Vám v Bernarticích líbilo, abychom pohladili Vaše srdce krásnou českou muzikou a tím jste aspoň na chvíli zapomněli na všechny starosti všedních dnů. Těšíme se na přátelské setkání s Vámi v Bernarticích 10.8.2024!

fotky
fotky
fotky

Sobota 13.08.2022

Festival malých dechovek v Bernarticích 2022

Ohlédnutí za 15. festivalem malých dechových hudeb „BERNARTICE 2022“ Městys Bernartice a Heligónkářská liga opět po roce uspořádali pro všechny příznivce a milovníky hezké české písničky jubilejní 15. ročník přehlídky malých dechových hudeb, která se uskutečnila za krásného počasí v letním amfiteátru u sokolovny v sobotu 13.8.2022. O dobrou pohodu se v příjemném stínu vzrostlých lip postaraly skvělé kapely: Malá muzika Kozleranka z Mirošova u Rokycan, Netolička z Netolic u Českých Budějovic, Myslivecká kapela Atlas z Horšic a Toulavá kapela z Rožmitálu pod Třemšínem. Celý průběh hudebního setkání provázela úžasná moderátorka Jana Filinová. Hudebně-zábavné pořady Heligónkářské ligy jsou svým programem pestré a zajímavé. Mimo jiné proběhla oblíbená divácká soutěž o nejpozoruhodnější účinkující kapelu s názvem „Cena sympatie“. Hlasování diváků bylo velmi vyrovnané a zmíněnou cenu sympatie získala Myslivecká kapela Atlas Mirka Čepického před temperamentní Toulavou kapelou Josefa Janouška. Všechny divácké vstupenky byly slosované o pěkné hudební nosiče a kalendáře. Celé odpoledne bylo v Bernarticích nádherné bez jediné chyby. Krásné letní počasí a nádherná lidová muzika vytvořili úžasnou atmosféru. Určitě nikdo z diváků nelitoval výletu do Bernartic na již tradiční a přátelský festival dechové hudby. Vážení přátelé, již nyní Vás srdečně zveme na 16. ročník bernartického festivalu malých dechovek, který se uskuteční v sobotu 12.8.2023. Opět uděláme maximum pro to, aby se Vám u nás líbilo, abychom pohladili Vaše srdce krásnou českou muzikou a tím jste aspoň na chvíli zapomněli na všechny starosti všedních dnů. Těšíme se na přátelské setkání s Vámi v Bernarticích!

Sobota 01.08.2020

Festival malých dechovek v Bernarticích 2020

Ohlédnutí za 13. festivalem malých dechových hudeb „BERNARTICE 2020“ Městys Bernartice a Heligónkářská liga uspořádali pro všechny příznivce a milovníky hezké české písničky již 13. ročník přehlídky malých dechových hudeb, která se uskutečnila za krásného počasí v letním amfiteátru u sokolovny v sobotu 1.8.2020. O dobrou pohodu v příjemném stínu vzrostlých lip se postaraly skvělé kapely Malá Vlachovka z Týna nad Vltavou, Kovačka z Milevska, Malá kapela Pavla Havlíka z Českých Budějovic a Toulavá kapela z Rožmitálu pod Třemšínem. Celý průběh hudebního setkání provázela výborná moderátorka Jana Filinová. Malým-velkým dárkem Městyse Bernartice všem milým divákům bylo vstupné zdarma. Tato kulturní akce byla podpořena dotací Jihočeského kraje. Hudebně-zábavné pořady Heligónkářské ligy jsou pestré a zajímavé svým programem. Opět proběhla mimo jiné divácká soutěž o nejpozoruhodnější účinkující kapelu s názvem „Cena sympatie“. Hlasování diváků bylo velmi vyrovnané a zmíněnou cenu sympatie získala temperamentní Toulavá kapela o jediný hlas před obdivuhodnou Malou kapelou Pavla Havlíka. Všechny divácké vstupenky byly tradičně slosované o pěkné hudební nosiče a kalendáře. Celé odpoledne v Bernarticích bylo opravdu nádherné bez jediné chyby. Věříme, že nikdo z diváků nelitoval, že se této tradiční bernartické akce zúčastnil. Vážení přátelé, již nyní Vás srdečně zveme do Bernartic na 14. ročník setkání malých dechovek, které se uskuteční v sobotu 14.8.2021. Těšíme se na setkání v Bernarticích!