SVÉRADICKÁ HELIGÓNKA ve Svéradicích (okres Klatovy)
neděle 12.06.2016
SVÉRADICKÁ HELIGÓNKA 2016 ve Svéradicích (okres Klatovy) - srdečná pozvánka na 2. úžasné a přátelské setkání heligónkářů aneb "S písničkou jde všechno lépe", začátek ve 14.00 hodin.
Heligónkářská liga a obec Svéradice srdečně zvou všechny příznivce heligónek a milovníky hezké české písničky na 2. setkání heligónkářů "SVÉRADICKÁ HELIGÓNKA 2016" s podtitulem "S písničkou jde všechno lépe", které se koná v krásném sále kulturního domu ve Svéradicích. Tato senzační kulturní akce se koná v neděli 12. června 2016, začátek ve 14.00 hodin. Určitě se při tomto hudebně-zábavném pořadu nebudete nudit!
O dobrou pohodu se postarají skvělí heligónkáři z blízkého i vzdáleného okolí, heligónkářské skupinky a další šikovní muzikanti. Celý průběh tohoto pořadu bude uvádět zkušený moderátor a ozvučení máme zajištěné profesionální aparaturou včetně zvukaře. Pro umocnění kulturního zážitku všech přítomných se uskuteční divácká soutěž "cena sympatie" o nejpozoruhodnějšího heligónkáře a slosování všech vstupenek o pěkné hudební a obrazové nosiče. Je připraveno mnoho dárků.
V rámci přehlídky heligónkářů se mohou všichni posluchači těšit na temperamentní vystoupení Toulavé kapely Josefa Janouška, samozřejmě k tanci a volné zábavě. Předprodej vstupenek je zajištěný na obecním úřadu Svéradice, vyřizuje Bohuslav Brož, tel. 728 779 003. Další informace získáte u Heligónkářské ligy, tel. 724 338 968.
Přijďte se odreagovat, zazpívat, zatančit, nabrat novou sílu do všedních dnů a "nasát" báječnou atmosféru této plánované kulturní akce. Na setkání s Vámi ve Svéradicích se těší všichni pořadatelé a účinkující.
zvětšit plakát
2. setkání heligónkářů SÉRADICKÁ HELIGÓNKA 2016 ve Svéradicích (okres Klatovy)

Partneři 2. setkání heligónkářů SÉRADICKÁ HELIGÓNKA 2016:
obec Svéradice
TRUHLÁŘSTVÍ PETR KAISER RS PALETY
PILÍK HSV + PSV s.r.o.

Mediální partneři 2. setkání heligónkářů SVÉRADICKÁ HELIGÓNKA 2016:
Český rozhlas České Budějovice rádio Dechovka Klatovský deník