Heligónkářská liga
zvětšit


Harmonikáři se letos setkají v Písku již po patnácté!!!
Harmonikáři z Čech i ze zahraničí se letos v Písku setkají 7. dubna. A bude to jubilejní patnácté setkání. Ani letos nebude chybět Toulavá kapela Josefa Janouška z Rožmitálu pod Třemšínem, Prácheňská heligonka ze Strakonic, Kurovci z Kašperských Hor, milí hosté z Rakouska a další skvělí harmonikáři a heligónkáři.
Registrace účinkujících začne v sobotu již od 11:30 hodin, těsně před oficiálním zahájením tohoto přátelského setkání proběhne tradiční společné fotografování ve velkém sále KD a ve 13 hodin se již ujme úvodního slova ředitel Centra kultury města Písek Mgr. Josef Kašpar, který předá slovo moderátorce Janě Filinové, která vás bude celým odpolednem provázet.
Všichni příznivci tohoto žánru, kteří se přijedou na tuto unikátní akci podívat a poslechnout si skvělou muziku, se mohou zapojit do hlasování v divácké soutěži o nejpozoruhodnějšího účinkujícího s názvem "cena sympatie". Všechny divácké vstupenky jsou slosovatelné a je možné vyhrát zajímavé hudební ceny od Heligónkářské ligy. Samozřejmostí této hudebně-zábavné kulturní akce je tanec od začátku pořadu, báječná atmosféra v sále, hodně jedinečné muziky! Vstupné na Mezinárodní setkání harmonikářů je 100 Kč, ZTP a doprovod účinkujících zaplatí polovinu.
Akci pořádá Centrum kultury města Písek ve spolupráci s Heligónkářskou ligou. Více informací o Mezinárodním setkání harmonikářů 7. dubna v Písku najdete na webu centra kultury města Písek nebo na internetových stránkách Heligónkářské ligy.
Na setkání s hezkou českou písničkou a skvělou zábavou se těší všichni pořadatelé a účinkující.
zvětšit plakát


Heligónkářská liga a Městys Bernartice srdečně zvou všechny příznivce výborné dechové muziky na 11. přehlídku dechových hudeb, která se koná v sobotu 11.8.2018 od 14.00 hodin v Sokolovně Bernartice. Neváhejte navštívit tuto tradiční a skvělou kulturní akci.
Informace o této kulturní akci naleznete teké na internetových stránkách MĚSTYSE BERNARTICE.
zvětšit plakát


zvětšit plakát
Heligónkářská liga a obec Hvožďany Vás srdečně zvou na tradiční a oblíbený festival "TŘEMŠÍNSKÁ HELIGÓNKA 2017", v pořadí 19. přátelské setkání heligónkářů s úžasnou atmosférou ve Hvožďanech. Kulturní dům Hvožďany (okres Příbram), sobota 28. října 2017, začátek v 16.00 hodin.
Zahrají senzační heligónkáři a vystoupí i další užasní muzikanti včetně temperamentního vystoupení Toulavé kapely Josefa Janouška. Uslyšíte staročeské, staropražské, jihočeské, lidové, prostě krásné a oblíbené písničky. Těšit se můžete na skvělou atmosféru v sále, proběhne tradiční slosování vstupenek o pěkné hudební dárky a divácká soutěž o nejpozoruhodnějšího heligónkáře "cena sympatie", divácký kvíz s moderátory pořadu, samozřejmostí je tanec a volná zábava od začátku zábavného pořadu. Dále se můžete těšit na výborné pivo z místního pohostinství, další úžasné nápoje, skvělou gastronomii, krásné prostředí a profesionální servis.
Předprodej vstupenek bude zajištěný na obecním úřadu Hvožďany, rezervace vstupenek na tel. 318 696 227. Další informace Vám ochotně poskytne Heligónkářská liga, Josef Janoušek, tel. 724 338 968. Na setkání s Vámi se těší všichni pořadatelé a účinkující.


Heligónkářská liga Vám představuje nový CD nosič Toulavé kapely s názvem "Veselé švejkování & To chce klid". Tento hudební nosič může být pěkným dárkem pro příznivce hezké české písničky. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Rádi Vám uvedený zvukový nosič pošleme na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu předání.
zvětšit zvětšit zvětšit


Právě byl vydaný nový CD nosič dechového orchestru Rožmitálská Venkovanka s názvem "V kraji pod Třemšínem", který může být pěkným dárkem pro příznivce a milovníky hezké české písničky v podání výborné dechovky. V případě zájmu o toto CD nás kontaktujte na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Je možné Vám CD nosič poslat na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu dodání.
zvětšit zvětšit zvětšit


Heligónkářská liga Vám představuje CD nosič Toulavé kapely s názvem "Písničky do ouška od Pepíka Janouška", který může být pěkným dárkem pro příznivce hezké české písničky v podání heligónky a dalších doprovodných nástrojů. V případě zájmu o toto CD nás kontaktujte na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Je možné Vám CD poslat na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu dodání.
zvětšit zvětšit

Heligónkářská liga přeje všem dobrým lidem pevné zdraví, hodně štěstí a stále dobrou náladu. S PÍSNIČKOU JDE VŠECHNO LÉPE!

umuzikantu@umuzikantu.cz