Heligónkářská liga
zvětšit


Heligónkářská liga a Centrum kultury města Písek Vás srdečně zvou na tradiční mezinárodní festival harmonikářů v Písku, v pořadí 16. přátelské setkání harmonikářů s úžasnou atmosférou. Kulturní dům v Písku, sobota 6. dubna 2019, začátek ve 13.00 hodin.
Zahrají senzační harmonikáři a vystoupí 25ti členný harmonikářský orchestr z hornorakouského Lince - Linzer Quetschnspüla. Začátek kulturního pořadu okoření temperamentního vystoupení Toulavé kapely Josefa Janouška a dále během odpoledne také vystoupí kapela Kůrovci z Kašperských Hor. Uslyšíte staročeské, staropražské, jihočeské, lidové, prostě krásné a oblíbené písničky. Těšit se můžete na skvělou atmosféru v sále, proběhne tradiční slosování vstupenek o pěkné hudební dárky a divácká soutěž o nejpozoruhodnějšího heligónkáře "cena sympatie", divácký kvíz s moderátory pořadu, samozřejmostí je tanec a volná zábava od začátku zábavného pořadu. Dále se můžete těšit na výborné pivo z místního pohostinství, další úžasné nápoje, skvělou gastronomii, krásné prostředí a profesionální servis.
Předprodej vstupenek je zajištěný přímo v Centru kultury města Písek, podrobné informace Vám sdělí Heligónkářská liga na telefonu 724 338 968. Na setkání s Vámi se těší všichni pořadatelé a účinkující.
zvětšit plakát zvětšit pozvánku


zvětšit plakát


Heligónkářská liga Vám představuje nový CD nosič Toulavé kapely s názvem "Veselé švejkování & To chce klid". Tento hudební nosič může být pěkným dárkem pro příznivce hezké české písničky. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Rádi Vám uvedený zvukový nosič pošleme na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu předání.
zvětšit zvětšit zvětšit


Právě byl vydaný nový CD nosič dechového orchestru Rožmitálská Venkovanka s názvem "V kraji pod Třemšínem", který může být pěkným dárkem pro příznivce a milovníky hezké české písničky v podání výborné dechovky. V případě zájmu o toto CD nás kontaktujte na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Je možné Vám CD nosič poslat na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu dodání.
zvětšit zvětšit zvětšit


Heligónkářská liga Vám představuje CD nosič Toulavé kapely s názvem "Písničky do ouška od Pepíka Janouška", který může být pěkným dárkem pro příznivce hezké české písničky v podání heligónky a dalších doprovodných nástrojů. V případě zájmu o toto CD nás kontaktujte na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Je možné Vám CD poslat na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu dodání.
zvětšit zvětšit

Heligónkářská liga přeje všem dobrým lidem pevné zdraví, hodně štěstí a stále dobrou náladu. S PÍSNIČKOU JDE VŠECHNO LÉPE!

umuzikantu@umuzikantu.cz