Heligónkářská liga
zvětšit


Heligónkářská liga a Městys Bernartice srdečně zvou všechny příznivce heligónek a skvělé muziky na 7. ročník festivalu Bernartická heligónka, který se koná v sobotu 24.2.2018 od 14.00 hodin v Sokolovně Bernartice. Neváhejte navštívit tuto tradiční a úžasnou kulturní akci. Divácká soutěž o nejpozoruhodnějšího heligónkáře "cena sympatie", slosovatelné vstupenky, tanec od začátku programu, moderuje Jana Filinová.
Informace o této kulturní akci naleznete teké na internetových stránkách MĚSTYSE BERNARTICE.
zvětšit plakát


Heligónkářská liga a Městys Bernartice srdečně zvou všechny příznivce výborné dechové muziky na 11. přehlídku dechových hudeb, která se koná v sobotu 11.8.2018 od 14.00 hodin v Sokolovně Bernartice. Neváhejte navštívit tuto tradiční a skvělou kulturní akci.
Informace o této kulturní akci naleznete teké na internetových stránkách MĚSTYSE BERNARTICE.
zvětšit plakát


zvětšit plakát
Heligónkářská liga a obec Hvožďany Vás srdečně zvou na tradiční a oblíbený festival "TŘEMŠÍNSKÁ HELIGÓNKA 2017", v pořadí 19. přátelské setkání heligónkářů s úžasnou atmosférou ve Hvožďanech. Kulturní dům Hvožďany (okres Příbram), sobota 28. října 2017, začátek v 16.00 hodin.
Zahrají senzační heligónkáři a vystoupí i další užasní muzikanti včetně temperamentního vystoupení Toulavé kapely Josefa Janouška. Uslyšíte staročeské, staropražské, jihočeské, lidové, prostě krásné a oblíbené písničky. Těšit se můžete na skvělou atmosféru v sále, proběhne tradiční slosování vstupenek o pěkné hudební dárky a divácká soutěž o nejpozoruhodnějšího heligónkáře "cena sympatie", divácký kvíz s moderátory pořadu, samozřejmostí je tanec a volná zábava od začátku zábavného pořadu. Dále se můžete těšit na výborné pivo z místního pohostinství, další úžasné nápoje, skvělou gastronomii, krásné prostředí a profesionální servis.
Předprodej vstupenek bude zajištěný na obecním úřadu Hvožďany, rezervace vstupenek na tel. 318 696 227. Další informace Vám ochotně poskytne Heligónkářská liga, Josef Janoušek, tel. 724 338 968. Na setkání s Vámi se těší všichni pořadatelé a účinkující.


Heligónkářská liga Vám představuje nový CD nosič Toulavé kapely s názvem "Veselé švejkování & To chce klid". Tento hudební nosič může být pěkným dárkem pro příznivce hezké české písničky. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Rádi Vám uvedený zvukový nosič pošleme na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu předání.
zvětšit zvětšit zvětšit


Právě byl vydaný nový CD nosič dechového orchestru Rožmitálská Venkovanka s názvem "V kraji pod Třemšínem", který může být pěkným dárkem pro příznivce a milovníky hezké české písničky v podání výborné dechovky. V případě zájmu o toto CD nás kontaktujte na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Je možné Vám CD nosič poslat na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu dodání.
zvětšit zvětšit zvětšit


Heligónkářská liga Vám představuje CD nosič Toulavé kapely s názvem "Písničky do ouška od Pepíka Janouška", který může být pěkným dárkem pro příznivce hezké české písničky v podání heligónky a dalších doprovodných nástrojů. V případě zájmu o toto CD nás kontaktujte na tel. 724 338 968 nebo 776 560 526. Je možné Vám CD poslat na dobírku klasickou poštou nebo se můžeme dohodnout na jiném způsobu dodání.
zvětšit zvětšit

Heligónkářská liga přeje všem dobrým lidem pevné zdraví, hodně štěstí a stále dobrou náladu. S PÍSNIČKOU JDE VŠECHNO LÉPE!

umuzikantu@umuzikantu.cz